Požadavky na hardware

Operační systém
Odeon je 32bitová aplikace použitelná na počítači s  nainstalovaným operačním systémem Windows 10, Windows 8, Windows 7 a Windows Vista (u všech je možné použít verzi 32 bitů i verze 64 bitů). ODEON může být v zásadě spuštěn také na OSX pomocí emulátoru Windows nebo nainstalován na oddíl Windows. 

Operační paměť - RAM
Doporučeno 2 GB.

Volný prostor na disku
Minimálně 20 GB, doporučeno 300 GB. ODEON je poměrně nenáročný program co se týká operační paměti (RAM), ale na pevném disku potřebuje velký prostor. Při výpočtech vytváří dva soubory, které jsou zapsány na pevný disk a uvolňují dočasnou paměť (RAM). Oba vytvářené soubory mohou být poměrně velké, jejich velikost závisí do velké míry na typu místnosti nebo projektu. Řízení místa na disku tedy závisí plně na uživateli.
CPU: doporučeno minimálně 1 GHz Pentium®. Vícejádrové procesory jsou doporučené pro rychlejší paralelní výpočty.

Grafická karta
SVGA grafický displej / adaptér.

Zvuková karta
Zvuková karta (pro přehrávání prostorového reproduktoru by zvuková karta měla typicky podporovat více kanálů, např. 4.1, 5.1 a 7.1 - až 50.1 podporovaných).

Porty
Port USB pro připojení dongle (hardwarový klíč).

Poznámka: ODEON je určen k tomu, aby fungoval jako lokálně instalovaná aplikace. To znamená, že instalace serveru nebo ovládání pomocí vzdálené plochy není možné. Pro provoz programu na více PC v rámci stejné společnosti nebo instituce nabízíme speciální licence (dongle) k hlavní licenci za zvýhodněnou cenu. Ukládání výpočtových souborů na lokální server není doporučeno z důvodu možného snížení rychlosti výpočtu.

Google, Seznam, jiné...

Poskytnutí vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro zpřístupnění obsahu našich webových stránek a nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost DEKPROJEKT s.r.o., IČ: 27642411, se sídlem: Tiskařská 10/257, 108 28 Praha 10, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.

Image CAPTCHA
Ochrana proti spamu.