Modelování

Odeon editor: Textový editor podporující parametrické modelování.

Import modelů: Import souborů formátu DXF (Drawing Exchange Format) a formátu 3DS ze softwaru CAD, jako jsou: AutoCAD®, Microstation®, 3DS max, IntelliCAD®, SketchUP a Rhino.

Ověření geometrie: Automatická kontrola pokřivených a překrývajících se povrchů s problematickými povrchy. Automatické zobrazení ve 3D.

Patch Tools: Chybějící plochy v geometrii lze vytvořit pomocí integrovaného zobrazení 3DView.

Extruzní modelář: Kreslící nástroje pro rychlé modelování geometrií, jako jsou průmyslové pracoviště a kanceláře.

Google, Seznam, jiné...

Poskytnutí vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro zpřístupnění obsahu našich webových stránek a nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost DEKPROJEKT s.r.o., IČ: 27642411, se sídlem: Tiskařská 10/257, 108 28 Praha 10, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.

Image CAPTCHA
Ochrana proti spamu.