Postup objednávky

Jsme oficiálními distributory softwaru ODEON pro Českou republiku. 

Pro vytvoření objednávky či jakékoliv dotazy nás prosím kontaktujte pomocí Poptávkového formuláře, který je uveden na pravé straně stránky nebo pomocí údajů zveřejněných na stránce Kontakty.

Po vytvoření objednávky a platbě zálohové nebo konečné faktury zpravidla do 2-4 pracovních dnů obdržíte USB klíčenku s instalačními soubory a nahranou licencí (tzv. R6 dongle). USB klíčenka s licencí je nutná pro provádění výpočtů v programu. Pro vytváření modelu a jiné práce s programem než provádění výpočtů však není nutná.

Manuál je k dispozici v angličtině elektronicky v pdf formátu zde.
 

Google, Seznam, jiné...

Poskytnutí vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro zpřístupnění obsahu našich webových stránek a nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost DEKPROJEKT s.r.o., IČ: 27642411, se sídlem: Tiskařská 10/257, 108 28 Praha 10, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.

Image CAPTCHA
Ochrana proti spamu.