Ke stažení

Program INSUL je možné stáhnout si pomocí odkazů uvedených níže.
Chcete-li vyzoušet TRIAL verzi INSUL, obraťte se na nás prosím pomocí emailu, abychom Vám mohli zaslat dočasný licenční klíč.

INSUL verze 9.0 (Windows, plná instalace)
Update 9.0.17  (Windows)
INSUL verze 9.0.18  (Mac OSX, plná instalace)

Poznámky

Instalátory Windows podporují Windows 7, 8 a 10. Některé funkce však nejsou na Windows 7 a 8 podporovány (např. vestavěné generování pdf).

Stávající instalace INSUL na Windows mohou být updatovány pomocí funkce "Check for Updates" v části INSUL About nebo použijte odkaz výše.

Trial licence jsou v současnosti dostupné pouze pro Windows.

Rozlišení obrazovky by mělo být nastavené 1366 x 768 nebo vyšší.

Další materiály

Ze stránek výrobce software je možné stáhnout další materiály, technické dokumentace, manuály, předešlé verze programu a další.
 

Google, Seznam, jiné...

Poskytnutí vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro zpřístupnění obsahu našich webových stránek a nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost DEKPROJEKT s.r.o., IČ: 27642411, se sídlem: Tiskařská 10/257, 108 28 Praha 10, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.

Image CAPTCHA
Ochrana proti spamu.