Ke stažení

KROK 1 - DEMO

Zde si můžete stáhnout a nainstalovat program Zorba. Po instalaci bude program spuštěn v demo režimu, který vám umožní prozkoumat funkce a ovládání programu. V demo režimu však nelze měnit vstupy, jako je tloušťka a jiné vlastnosti materiálů. Rovněž nelze tisknout výsledky ani ukládat nebo otevírat soubory.

KROK 2 - TRIAL VERZE

Pokud máte zájem o podrobnější testování Zorby, zašlete nám email s požadavkem na zaslání dočasné licence. Dočasná licence vám umožní zadat vlastní parametry materiálů, průměry otvorů a rozestupů. V trial verzi nelze tisknout výsledky nebo ukládat soubory.

KROK 3 - NÁKUP LICENCE

Pokud si přejete zakoupit licenci programu ZORBA, zašlete nám email a my Vám zašleme oficiální a konkrétní nabídku.
 

Google, Seznam, jiné...

Poskytnutí vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro zpřístupnění obsahu našich webových stránek a nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost DEKPROJEKT s.r.o., IČ: 27642411, se sídlem: Tiskařská 10/257, 108 28 Praha 10, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.

Image CAPTCHA
Ochrana proti spamu.